Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienna Pułapka - Co sądzicie?


Szolus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co poprawić?

Nie nagrywaj minegówna.

Lubie tą grę to troche nagram - jeśli chcesz to zaproponuj coś innego, a zapewne pojawi się na kanale - bo tylko Minecraft to lipa. :P

 

Kup nowe mikro bo szeleści troche :)

 

Mikrofon na pewno kup, albo nową kartę dźwiękową.

Mikrofon to wiem że na pewno muszę kupić nowy.

Skasuj ten filmik, i zacznij nagrywać co innego.

Napisałem co poprawić w tym filmiku. :) Jak nagrywać co innego to piszcie też co nowego, jestem otwarty na propozycje i lubię grać we wszystko.

 

Opublikowano

Ssszolus napewno pomyslisz ze jestem idiota ale mam pytanie za odpowiedz dam 8 sub jjak dac zdjecie przed nagraniem wiesz o co chodzi ze np twoj skin I nazwa filmiku tak jak ty zrobiles

Napisales tam szescienna pulapka ty I king jakis I zdjecie wy razem

Opublikowano

Ssszolus napewno pomyslisz ze jestem idiota ale mam pytanie za odpowiedz dam 8 sub jjak dac zdjecie przed nagraniem wiesz o co chodzi ze np twoj skin I nazwa filmiku tak jak ty zrobiles

Napisales tam szescienna pulapka ty I king jakis I zdjecie wy razem

No siema, nikogo nie osądzam że jest idiotą jeśli go nie poznam. :D

 

Jeśli chodzi Ci o to ( o to co jest zaznaczone na czerwono ):

EYSWs8P.jpg

To przy wrzucaniu filmu masz na dole opcje "Wgraj własną miniaturkę" czy coś w tym stylu - robisz jakieś zdjęcie, obrabiasz czy coś - no i wrzucasz tam, a po wrzuceniu filmu będziesz miał swoje zdjęcie czy co tam wrzucisz. Lub wejdź w menedżer filmów, kliknij przy filmie "edytuj" i tam masz takie obrazki i możesz wrzucić pod nimi swój tak samo.

 

( -> http://i.imgur.com/tHuVcw2.jpg )

 

Jeśli nie o to chodzi to napisz dokładniej o co.

Opublikowano

Lubie tą grę to troche nagram - jeśli chcesz to zaproponuj coś innego, a zapewne pojawi się na kanale - bo tylko Minecraft to lipa. :P

 

 

Cabal Online,World of Warcraft, Left 4 dead 1,2

The sims

Cabal onlline i WoW to gry co malo osob nagrywa wiec mozesz byc orginalny.

 

Ps masz lapke w dol za majnkrafta bo minusuje kazda gwiazdeczke co nagrywa MC ;]

Od kołyski, aż po grób,
Jedno miasto, jeden klub.
Za te barwy za naszą Stolicę
Pójdą w bój Legii wierni kibice

Opublikowano

Cabal Online,World of Warcraft, Left 4 dead 1,2

The sims

Cabal onlline i WoW to gry co malo osob nagrywa wiec mozesz byc orginalny.

 

Ps masz lapke w dol za majnkrafta bo minusuje kazda gwiazdeczke co nagrywa MC ;]

WoW'a nie mam pełnej wersji. :// Trudno będzie to rozreklamować tak jakby, na przykład nie ma już filmów na MPC.

 

SZOKU O TO xD chcesz leca subki

To spoko. Możesz ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...